07.12.2021

ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: Автомобіль, який поважає весь світ, - Buick представив нову модельну лінійку

3 грудня 1932 Buick представив нову модельну лінійку 1933 року.

"Чи будете ви керувати автомобілем, який є розумною інвестицією в транспорт, автомобілем, який поважає весь світ? Тоді Buick 1933 року випуску - це ваша машина" - йшлося у рекламні кампанії.

Автовиробник покращив технічні характеристики нових авто: завдяки підйому планки вітрового скла вдалось значно збільшити огляд водіння, а автоматичні амортизатори інерційного типу забезпечували автономне регулювання ходу авто залежно від дорожнього покриття. Також компанія запропонувала нові довші, більші, нижчі кузови від кузовного ательє Fisher з дизайном Wind-Stream, який зробив салон просторішим.

Моделі оснащували новою регульованою системою вентиляції та сучасним на той час управлінням замками, які закривали двері зсередини авто. На кожному сидінні були попільнички та вішаки для одягу. Панель приладів оснастили спідометром стрілкового типу, індикатором температури води системи охолодження, електричним датчиком пального, манометром, датчиком тиску оливи й амперметром. Також були ящик для речей, додаткове освітлення тощо.

У лінійку 1933 модельного року входило 20 моделей - 50, 60, 80, 90 серій, з'явився чотиридверний кабріолет Phaeton Eighty-Eight C, який раніше виготовляли лише на замовлення. Всі автомобілі масою 1,7-2,2 тонни комплектували 8-циліндровими двигунами об'ємом 3.8 л, 4.5 л, 5.6 л потужністю 86, 97 і 113 к.с.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: X-Trail, Duster, RAV-4 - Назвали найбажаніші авто листопада

Нагадаємо, 1932 року також випустили Ford Model Y.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Євгенія Звольська