26.02.2018

Українці побачать Tesla Model 3 першими в Європі

Перша доставлена у Європу Tesla Model 3 перетнула український кордон. Її везе автосалон ElectroCars на виставку Plugin

Машина проїхала пункт пропуску в місті Ягодин Волинської області й зараз її везуть до Києва у салон на вул. Бандери, 5. Саме звідси новинка почне намотувати перші кілометри Європою,  повідомляють на сайті салону "ЕlectroCars".

Фото: ecocars
Фото: ecocars

"Ми зробили це першими в Європі, тому що Україна - це країна інновацій та змін. І ми привезли цей сучасний електрокар сюди, в столицю східноєвропейської електромобільної революції", - директор ElectroCars Олександр КРАВЦОВ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На що здатна Tesla Model 3 - перший огляд найдоступнішого електромобіля марки

Синій електромобіль останньої моделі Tesla - непересічний. По-перше, машина цінна тим, що вона із перших партій виробництва. По-друге, конкретно цей електромобіль - це машина-рекордсмен із гучною медіа-історією. На ній редактор американського видання The Drive Алекс Рой та її попередній власник Даніель Зорілья провели 4-добовий тест-драйв. Вони подолали 4602 кілометри за 50 годин 16 хвилин і 32 секунди. Такий час для подібного пробігу виявився рекордним. Tesla Model S позаторік пройшла цю відстань повільніше на 5 годин.

Фото: ecocars
Фото: ecocars

Легендарна Model 3, що рухається у бік столичної вул. Бандери, у версії Premium upgrades. Це означає, що в машини - панорамний дах, збільшені до 18-дюймів колеса, одна з найсучасніших напівавтономних систем водіння. А найголовніше, вона динамічна - до 100 км/год розганяється за 5,1 секунду і має чималий запас ходу - 500 км.

Нагадаємо, цю модель Tesla почали випускати торік. Електромобілі Model 3 замовили 400 тис. людей. Першу партію отримали співробітники компанії-виробника. Вже у кінця минулого року за кермо машин сіло пересічні американці, які їх замовляли.

Як повідомляв наш сайт раніше, Tesla Model 3 можна замовити в Україні за $79 тис. за машину в комплектації Premium upgrades.Автопогляд