30.03.2018

Renault і Nissan збирають злитися в одну компанію

Найближчим часом Renault і Nissan можуть злитися в одну компанію. Зараз про це ведуть перемовини, повідомив Еlеctrоcars.

Приводом такого рішення є зосередження компанії на виробництві електромобілів і розширення їхньої лінійки. Після об"єднання єдиний виробник зможе ефективніше протистояти у іншим компаніям, що займаються випуском електротранспорту. А саме: німецькому Volkswagen і японській Toyota. Крім цього подібний крок сприятиме створенню автономних транспортних засобів і каршерінгових сервісів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли спосіб, як у двічі здешевити заміну старих акумуляторів на Nissan Leaf

За підсумками минулого року альянс Renault-Nissan став найбільшим автовиробником в світі. Компанія продала 10,61 мільйона автомобілів, обігнавши за цим показником концерн Volkswagen. Частка випуску електромобілів у неї також найвища. Зараз Nissan володіє 15% акції Renault, а французька марка має 43% цінних паперів Nissan.

МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: 5 нових звичок, які з'являються у власників електромобілів

Нагадаємо, у січні в компанії Nissan повідомили, що вони спільно із Renault і Mitsubishi Motors планували спільно інвестувати 10 мільярдів євро в розробку чотирьох нових платформ, на яких побудують 12 електричних і 40 автономних моделей. Результатом має бути випуск і продаж до 2022 року 9 млн електромобілів.

Як писав наш сайт раніше, Nissan є найпопулярнішим електромобілем в Україні 4-й рік поспіль

Еlеctrоcars