06.07.2018

Volkswagen розробила унікальні зарядні станції

Компанія Volkswagen розробила мобільні зарядні станції для електротранспорту. Вони можуть одночасно заряджати чотири електромобілі і оновлюють заряд від енергії сонця і вітру.

Дванадцять таких зарядок Volkswagen подарував до 80-річчя німецького міста Вольфсбург. Презентував подарунок генеральний директор Volkswagen Герберт Діес.

Станції швидкого заряджання працюють незалежно від енергомережі, їх можна налаштувати для задоволення особливих потреб. Вони використовують принцип силового банку для електронних транспортних засобів. Також поратитвні зарядки можна заряджати або змінювати акумуляторні блоки. Це дозволить перевозити зарядні станції у інше місце. Потужність зарядки 200 кВт·год, що у 5,6 разів більше, ніж в акумулятора e-Golf.

Першу зарядну станцію мешканці міста уже можуть бачити на виставковому стенді Volkswagen, створений в рамках фестивалю, який проходить на вулиці Порше. В березні 2019 року такі зарядні станції створять цілу мережу. Протягом пілотного проекту заряджати електричні транспортні засоби жителі міста зможуть безкоштовно.

Місто Вольфсбург і Volkswagen працюють спільно, щоб перетворити Вольфсбург на "розумне місто". Саме тому Volkswagen мають намір інвестувати в зарядну інфраструктуру міста 10 мільйонів євро.

До 2030 року українські парковки обладнають зарядними станціями для електромобілів. Це питання зараз обговорюють у відомстві Державних будівельних норм.

 

Поліщук Надія