10.07.2018

За півроку українці купили майже 2 тисячі електромобілів

В Україні зросли продажі електромобілів. За перше півріччя цього року продали в півтора рази більше машин, аніж за такий період торік, - до 1915 електрокарів, повідомила асоціація "Укравтопром".

Збільшення попиту на електромобілі в Україні відбувається здебільшого за рахунок імпорту вживаних електрокарів. Таких машин зареєстрували 85%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Всі паркінги в Україні пристосують для електромобілів

Лідером українського ринку залишається Nissan Leaf. За перше півріччя 2018 року українці придбали 1282 таких авто.

Другим за популярністю електромобілем серед українців став німецький BMW i3, перевагу якому віддали 129 автомобілістів. Третьою моделлю у рейтингу стала Tesla Model S. ЇЇ вибрали 95 українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найпоширеніших міфів про електромобілі

Четверте місце посів Mercedes-Benz B Electric Drive, яку зареєструвало 57 водіїв. Замикає п"ятірку лідерів-електрокарів Smart Fortwo Electric drive – 50 штук.

У ТОП-10 електромобілів в Україні за підсумками першого півріччя увійшли Tesla Model X – 46 автомобілів., KIA Soul EV – 37., Toyota RAV-4 EV – 3., Volkswagen е-Golf – 31 , Fiat 500е і Hyundai Ioniq — по 26 авто обидвох моделей.

Україна увійшла в "десятку" держав світу в глобальному рейтингу з розвитку електромобілізації. Цьогоріч ми зайняли дев'яту позицію - повідомило американське видання InsideEV`s.

 

Поліщук Надія