14.09.2018

У Парижі запустили прокат електросамокатів

Європейська компанія для замовлення поїздок Taxify  запускає оренду електросамокатів. Для цього представила суббренд електричних двоколісних транспортних засобів – Bolt.

Щоб скористатися новим сервісом Bolt, потрібно завантажити додаток  Taxify. У ньому можна буде перемикатися між сервісами пошуку авто і оренди електросамокатів. Транспортні засоби компанії мають вбудовані GPS-трекери. Вони надають користувачу дані про місце, де самокат взяли в оренду та  про місце його парковки. Перші електросамокати Bolt уже з"явилися в центрі Парижа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китай б'є всі рекорди - які країни є лідерами із продажів електромобілів 

Taxify працює над запуском подібного сервісу і в інших містах світу. Вартість поїздки становитиме 15 євроцентів за хвилину, тобто середня поїздка на 10 хвилин обійдеться приблизно в € 2,50. Для розблокування транспортного засобу клієнту потрібно буде відсканувати його QR-код. Після прибуття до місця призначення водій зможе залишити транспортний засіб на вулиці. Щовечора працівники Taxify збиратимуть електросамокати для підзарядки і обслуговування.

Таким чином  Taxify стане першою платформою, яка об'єднала сервіс з пошуку попутників  і сервіс оренди електросамокатів в одному мобільному додатку.

Раніше компанія ElectroCars залатала вибоїну на дорозу по просп. Степана Бандери у Києві, висадивши у ній клумбу.

 

Надія Поліщук