18.09.2018

Перший електромобіль Audi розганяється до сотні за 5,5 секунд

З січня наступного року вийде у продаж перший електромобіль Audi e-tron quattro.  Новий кросовер може проїхати на одній зарядці 400 км.

Офіційна презентація  електричної машини відбулася 17 вересня у Сан-Франциско, США. Електромобіль складе конкуренцію Jaguar I-Pace і Mercedes-Benz EQC.

Дизайн та інтер"єр  

Новий кросовер нагадує зовні модель Audi Q8. Авто має широкі решітки радіатора і вузькі діодні фари. Замість дзеркал заднього огляду електромобіль  може мати зовнішні камери, зображення з яких транслюється на екрани дверних карт. Проте ця функція буде доступною не у всіх країнах.

П"ятимісна машина має просторий шкіряний салон.  Audi e-tron quattro оснастили чотириспицевим кермом, цифровою панеллю та трьома дисплеями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогі та не дуже — найпопулярніші електромобілі в Україні

Технічні характеристики

Електромобіль Audi оснащений двома електромоторами сумарною потужністю  355 кінських сил. Новий кросовер розганяється до 200 км/год, а розгін до сотні займає 6,4 секунд.  Машина має літій-іонну батарею ємністю 95 кВт, що забезпечує пробіг в 400 км на одній зарядці. Зарядити батарею до 80% можна буде за 30 хвилин. Також у кросовер встановили систему рекуперативного гальмування, що дозволяє відновити до 30% заряду батареї.  Audi e-tron quattro має паркувальний автопілот і систему напівавтономного водіння. Нову машину оснастили новою ​​boost-системою, завдяки якій можна збільшити потужність до 402 кінських сил, але всього на 8 секунд. У такому режимі розгін до 100 км/год складе 5,5 секунд.

Ціна першого електромобіля Audi становитиме від $ 74 800.

Раніше Автопогляд  повідомляв про особливості нової Tesla Model Y.

 

Надія Поліщук