20.09.2018

Volkswagen вироблятиме бюджетні електромобілі

Німецька компанія Volkswagen запускає кампанію Electric for All – програму, яка повинна зробити електромобілі привабливіше і доступніше.

Електромобілі Volkswagen вироблятимуться на спеціальній технологічній платформі - модульній матриці електроприводу (MEB). Її можна буде використовувати  для автомобілів різного розміру.

Нова технологія буде проявлятися у вигляді плоскої батареї з приєднаними приводами і додатковими системами. Батарея буде розташовуватися під салоном, для її зарядки до 80% потрібно всього півгодини. Першим автомобілем на новій платформі стане хетчбек Volkswagen I.D., виробництво якого почнеться в наступному році. Компанія випускатиме дешеві електромобілі за рахунок масового виробництва. Перші поставки почнуться в 2020 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арабські інвестори обвалили акції Tesla

Нові електромобілі матимуть максимальний пробіг близько 330 км, також з"явиться версія з пробігом близько 650 км. Ціна  становитиме приблизно $ 30 000.

До 2022 року на новій платформі вироблять 27 електромобілів.

Як повідомлялося раніше, європейська компанія для замовлення поїздок Taxify  запустила оренду електросамокатів у Парижі.

 

Надія Поліщук