09.10.2018

Гібрид Skoda Octavia RS розганятиметься до "сотні" за 7 секунд

Чеський автовиробник Skoda випустить гібридну версію моделі Octavia RS. Модифікація з"явиться на ринку в 2021 році.

За допомогою гібриду власник зможе їхати на електротязі до 70 кілометрів . Про це повідомив керівник відділу нових розробок  Skoda Кріiтіан Штрубе в інтерв'ю британському виданню Autocar. Також він сказав, що це "хороша можливість" для водіїв. Адже власник може щодня їздити на роботу на електричній тязі, а у вихідні разом з двигуном внутрішнього згоряння видавати повну потужність силової установки.

Skoda Octavia RS матиме 148-сильний дволітровий бензиновий двигун та електродвигун потужністю 101 кінську силу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потрапляти в аварію на Tesla Model 3 безпечно – в США провели краш-тести

Гібрид оснастять  6-ступеневою механічною коробкою передач та  семидіапазонним "роботом" DSG з двома зчепленнями. Через електрифікацію Octavia RS  стане важчою. Проте через більший крутний момент машина може розганятися до 100 км/год за 7,1 секунди. Максимальна швидкість гібриду - 250 км/год.

Наступна Octavia RS не буде виключно гібридною. На ринку будуть також автомобілі з бензиновими і дизельними силовими агрегатами.

Skoda запускає програму гібридних та електрифікованих моделей уже з наступного року. Першою гібридною моделлю стане Superb, яку випустять уже в 2019 році..

Раніше Автопогляд повідомляв про новинки Audi на Паризькому автосалоні. Серед них – перший електромобіль фірми та прототип електричного спорткара.

 

Надія Поліщук