10.10.2018

BMW більше не випускатимуть i3 із додатковим бензиновим двигуном

Німецька компанія BMW зніме з виробництва гібридну модифікацію i3. Тепер вироблятиметься лише модель з електричною установкою. Прем'єра оновленої машини відбулася на Паризькому автосалоні.

Автовиробник не випускатиме електромобіль i3 з функцією range extender - збільшувачем запасу ходу.  Ним виступав 650-кубовий двоциліндровий бензиновий двигун, що дозволяв трохи зарядити батарею. Тепер модель буде доступна лише  повністю електричною.

Причиною відмови від бензинових двигунів є випуск модернізованої версії i3 з батареєю збільшеної місткості. Тепер запас батареї BMW i3 становитиме 44,2 кВт/год. Запас ходу електромобіля збільшиться до 359 км по циклу NEDC і 310 по циклу WLTP і. Перше покоління моделі мало батарею ємністю 22,6 кВт/год і запас ходу в 130-160 км. Після модернізації 2016 року потужність зросла до 33 кВт/год і дистанція до 200-255 км.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший електромобіль і прототип електричного спорткара - Audi на Паризькому автосалоні

Акумулятори нового BMW i3 можна зарядити за 15 годин на 80% від домашньої розетки. За допомогою спеціальної системи підзарядки Wallbox цей час зменшиться до 3 годин 20 хвилин.

Оновлений BMW i3 почнуть виробляти серійно в листопаді цього року. Електромобіль надійде в продаж вже на початку 2019 року.  На ринки США і Азії поставки BMW i3 з подовжувачем пробігу триватимуть.

Раніше Автопогляд повідомляв про особливості нової Skoda Octavia RS.

 

Надія Поліщук