22.10.2018

Нафтова компанія Shell показала, як електромобілі змінять майбутнє людей

Нафтова компанія Shell стала спонсором відеоролика, присвяченого тому, як електричні автомобілі змінять майбутні міста і життя людей в цілому.  

Батареї є накопичувачами енергії, яку можна буде використати для живлення будинків, освітлення вулиць . Люди навіть зможуть продавати накопичену енергію тим, кому її бракує. У майбутньому електромобілі за допомогою своїх батарей зможуть живити електроенергією цілі міста.  Це забезпечить система, що дозволятиме обмін електроенергією не лише від будинків та зарядних станцій до машини,а й у зворотньому напрямку. Нова система називається Vehicle-to-grid, її заснувала європейська компанія NeMotion .

"Ми поспішаємо, щоб забезпечити енергією наших нащадків, щоб краще дбати про планету взагалі. Ось чому ми заснували компанію", - говорить  Сандер Хоуркірк, директор відділу розвитку та енергетичних послуг в NeMotion.

Таким чином міста зможуть функціонувати без видів енергії, що забруднюють середовище і незалежно від альтернативних джерел енергії (сонця, вітру).  Вони перетворяться в міста майбутнього з достатньою кількістю електроенергії для кожного.

Раніше Автопогляд повідомляв про ТОП-5 кращих електромобілів 2018. Серед них - дві моделі Tesla i Nissan Leaf.

 

Надія Поліщук