28.10.2018

У Івано-Франківську відкрили найбільший салон електромобілів західного регіону

Сьогодні на вул.Євгена Коновальця в Івано-Франківську відкрили найбільший центр з продажу електромобілів у Західній Україні. Він працюватиме під трьома брендами – ElectroFuture, ElectroCars, IFCars.

Приміщення автоцентру - на 450 квадратів. Там уже продають машини більш як 6 брендів. Серед них BMW, Nissan, Fiat, Toyota, Mercedes Benz та інші. Найдешевший із представлених машин - італійський Fiat-500. Така вживана модель коштує від $14,5 тис. Найдорожча - американська Tesla Model X за $90 тис.

Крім цього є чимале СТО на 15 підйомників для обслуговування електричних автівок. 

"Відкриття цього салону має грандіозне значення для всього регіону. Адже тут до цього часу не було ні подібних автоцентрів, ні станцій технічного обслуговування такого рівня. А тепер у Франківську - неабияке різноманіття моделей на електротязі. На стільки великого вибору немає у більшості столичних салонів. Скоро у всій Івано-Франківській області побільшає і зарядних станцій для електромобілів. Мережу планує розвивати компанія IFCars ", - говорить СЕО компанії ElectroCars Олександр Кравцов.

Нагадаємо, зараз компанія ElectroCars працює над спорудженням масштабного сервісного центру для електромобілів у Києві. Його відкриють до кінця року.

Автопогляд