05.11.2018

Chevrolet розробила електричну версію COPO Camaro

30 жовтня на автовиставці SEMA в США американський виробник Chevrolet показав електричну версію спорткару  COPO Camaro. Новинка може подолати 402 метра всього за 9 секунд.

Випуск концепту приурочили до 50-річного ювілею виходу оригінальної моделі COPO Camaro 1969 року.

COPO Camaro - дводерне купе з широкою решіткою радіатора і вузькими світодіодними фарами.  Модель побудоване на більш жорсткій платформі Alpha, завдяки чому стала легшою і важить 1 597 кг. Габарити машини і колісна база також зменшилися. Нова машина вийшла трохи нижчою і коротшою. Для максимальної обтічності кузова, автомобіль 350 годин "ганяли" в аеродинамічній трубі. COPO Camaro має більш похилу задню стійку і нову форму задніх бічних вікон і дверей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від електричного мотоцикла можна заряджати гаджети

Осучаснене електричне купе має два електричні двигуни BorgWarner HVH 250-150, які видають сумарну потужність 700 кінських сил.  Тягова батарея у eCOPO Camaro працює під напругою 800 Вольт. Від старої моделі розробники залишили автоматичну коробку передач Turbo 400 і 3-ступеневу автоматичну трансмісію.

У нової eCOPO Camaro чотири акумуляторні блоки  - два встановлені замість заднього сидіння, ще два - в багажнику. Завдяки цьому гоночний електромобіль став володарем майже ідеального розподілу ваги  зі зміщенням 56% маси автомобіля на задню вісь.

Розробники ще не приводять інформації про запас ходу та інші характеристики.

Як повідомляв Автопогляд раніше, в США розробили зарядний пристрій для електромобілів, який менший за звичайні зарядки у 10 разів. При цьому новий пристрій потужніший і дешевший.

Надія Поліщук