20.11.2018

148-сильний електродвигун, запас ходу до 428 км і швидка зарядка - перший електромобіль MG

Британський автовиробник MG представив на автосалоні в Гуанчжоу свій перший електромобіль. Він називатиметься ZS. Це електрична версія позашляховика  ZS.

Зовнішній вигляд електромобіль має такий же, які  бензинова. Авто обладнане сучасними світлодіодними фарами та світлодіодними задніми ліхтарями. У електромобіля велика решітка радіатора. Гнізда для підзарядки розташовані під логотипом MG.

Нова модель має єдиний електродвигун, потужністю 148 кінських сил. Компанія повідомила, що eZS може подолати без підзарядки  428 км. Також у MG заявляють, що до 80 відсотків електромобіль можна буде зарядити за 30 хвилин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Volkswagen почне серійне виробництво "народного електромобіля"

У салоні нової моделі є інформаційно-розважальна системи з глянцевим центральним дисплеєм та цифровим екраном на панелі приладів.  Відрізняється в інтер"єрі селектор – елемент управління автоматичною коробкою передач. Він зроблений у вигляді шайби – у більшості авто він має форму важеля.

У продаж авто увійде у другій половині 2019-го. Поки що немає інформації про продаж електромобіля за межами Китаю.

Як повідомляв Автопогляд раніше, в США розробили зарядний пристрій для електромобілів, який менший за звичайні зарядки у 10 разів. При цьому новий пристрій потужніший і дешевший.

 

Надія Поліщук