22.11.2018

"Богдан" виготовив першу електричну вантажівку

Автокомпанія "Богдан" вироблятиме для данської компанії Banke Electromotive електричні вантажівки. Першу таку показали у Луцьку на "Автоскладальному заводі №1".

Електровантажівку ERCV27 використовуватимуть для механізованого завантаження твердих побутових відходів у містах Європейського Союзу.

Нова ERCV27 отримала схвальні відгуки у замовника  Banke Electromotive. Зараз проходить сертифікація машини. Після цього їх почнуть серійно випускати.  

Електровантажівка ERCV27 розганяється до 80 км/год. Її  можна навантажити до 27 тонн. Запас ходу машини - 220 км, а ресурс   експлуатації - 12 років. Автомобіль оснащено батареєю ємністю 220 кВт/год. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради для водіїв - як поводитися з електромобілем взимку

В компанії заявили, що Україна не виявляє інтересу до екологічного транспорту, хоча компанія готова виготовляти нові вантажівки і для українських міст. Також "Богдан" став першою українською автокомпанією, яка масово вироблятиме електротранспорт.

Нагадаємо, минулі два дні в Україні мітингували "євробляхери". Вони прагнули скасувати закони №8487 та №8488.

Як повідомляв Автопогляд раніше, 18 листопада в містах України відбувся мітинг електромобілістів. Страйкарі вимагали звільнити електромобілі від оподаткування до 2020 року.

 

Надія Поліщук