30.11.2018

3 багажники, вантажопідйомність до 5 тонн - новий елеткропікап R1T

Декілька днів тому американська  компанія Rivian Automotive на виставці Auto Show у американському Лос-Анджелесі представила свій перший електропікап  R1T. Його серійне виробництво почнеться в 2020-му році.

Rivian R1T – п"ятимісний автомобіль. Пікап має великий  кузов з водонепроникним дахом. Між світодіодними фарами - не решітка радіатора, а світлова панель. Під час зарядки вона світиться зеленим кольором.

Салон машини просторий з двома рядами сидінь. На передній панелі - два плоских екрани, які замінять щиток приладів, кнопки і мультимедійну систему. Окремий 6,8-дюймовий мультифункціональний екран є і у пасажирів другого ряду. В оснащення входять 8 подушок безпеки, а також обладнання камера, радар і ультразвукові датчики.

R1T оснащений трьома багажниками. Перший знаходиться на звичному для пікапа місці, другий - під капотом, а  третій помістили між другими дверцятами і заднім багажником.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У яких країнах найдешевше утримувати автомобілі

У конструкції електропікапа раціолізовано весь додатковий простір – його можна використати для додаткових потреб. Наприклад, над основним багажником зверху можна встановити ще один. Також під підлогою заднього багажного відсіку є запасне колесо і електричний повітряний насос.

Новинка має 4  електродвигуни різної ємності, найпотужніша з яких забезпечує запас ходу  до 640 км. Заряджається акумулятор за 20 хвилин, додаючи від 240 км додаткового пробігу. і може розігнатися до 100 км/год  за 3 секунди. Електропікап може перевозити вантажі до 800 кг, а на прицепі – до 5000 кг.

Rivian Automotive вироблятиме нові моделі на колишньому заводі Mitsubishi Motors в місті Нормал в штаті Іллінойс. Вартість електропікапа становитиме 61 500 доларів.

Нагадаємо, що Ілон Маск розповів про складне фінансове становище Tesla. Компанія може збанкрутувати, якщо не вирішить ці проблеми.

Як повідомляв Автопогляд раніше, Skoda випустила новий позашляховик Kosmiq. Авто може розганятися до 100 км/год за 3 секунди.

 

Надія Поліщук