27.12.2018

ТОП-5 гібридів, які імпортують в Україну зі США

На грудень 2018 року  в Україні зареєстровано 8,8 тис. гібридів. Значну частину автомобілів з гібридною силовою установкою українці замовляють зі США.

Автопогляд підготував список  гібридних авто, які найчастіше привозять в Україну зі Штатів.

Найпопулярніша модель  - Chevrolet Volt. В Америці вона на аукціонах коштує  $2,5 тис., в Україні - $8,2 тис. Американське авто обіймає  3 місце серед всіх гібридів України і складає 10% від їхньої кількості.  Цей п"ятивдверний хетчбек, оснащений двома електродвигунами і чотирициліндровим бензиновим мотором.  Максимальна швидкість машини – 161 км/год. Автомобіль може проїхати в режимі електромобіля близько 65 км.

 

 

Друге місце посідає Toyota Prius Hybrid. Частка цієї моделі серед всіх гібридних авто в Україні – 16 %. Виробляти авто почали з 1997 року, а найновішу версію представили в 2015-му. Бензиновий та електричний двигуни разом видають потужність до 150 кінських сили. Завдяки батареї збільшеної ємності Toyota може проїжджати на електриці до 68 кілометрів. Авто можна заряджати від домашньої електромережі - час повної зарядки займе від 2 до 14 годин. Машина витрачає 2,5 л палива на 100 км і розганяється максимально до 170 км/год. Ціна  гібридної Toyota Prius у США – $3,3тис. У нас вона коштує близько $9 тис.

 

 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 23 тисячі замовлень - триколісне авто зацікавило покупців

 

Попитом серед українців також користується корейська Hyundai Ioniq Hybrid.   Передньопривідний хетчбек має 105-сильний бензиновий і електричний двигун потужністю 43,5 кінські сили.  Розганяється авто до "сотні" за 10,8 с. Також Hyundai оснащений автоматичною 6-ступеневою коробкою передач і сучасною панеллю приладів. В Америці гібрид коштує $11 тис., в Україні – $27,5 тис.

 

 

Популярними моделями, які привозять зі США є Kia Niro Hybrid  і Mitsubishi Outlander PHEV. Корейський Kia розганяється до 162 км/год, має шестиступеневу коробку передач з подвійним зчепленням.  Двигуни автомобіля видають разом 145 кінських сил. На електриці машина може їхати лише зі швидкістю до 40 км/год і витрачає більше 3,5 л палива на 100 км. Українські водії можуть придбати Kia Niro за $11,5 тис., у Штатах  її вартість - $6,7 тис.

 

 

Повнопривідний кросовер Mitsubishi Outlander PHEV коштує у США $4,5 тис. В Україні за це авто потрібно віддати $8,8 тис. Два електродвигуни і 2-літровий бензиновий агрегат мають спільну потужність 160 кінських сил .  На електриці машина проїжджає до 55 км, а зарядити батареї можна за 3 години.

 

 

Нагадаємо, що Mercedes-Benz представила дизельний позашляховик Mercedes G 350 d. 

Як повідомляв Автопогляд раніше, Tesla відкриє в Україні дві заправки. 

Надія Поліщук