11.01.2019

Запас ходу у 800 км і вантажопідйомність 36 тонн - у США помітили вантажівку від Tesla

У кінці грудня  у США на шосе між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско помітили червону електровантажіку Tesla Semi. В серійне виробництво вона ще не пішла.

Вантажівка заряджалась на заправці  Supercharger біля містечка Кетлман від однієї зарядки.  Машина – не повністю новий прототип. Вона мала такі ж номери, що і вантажівки, які раніше представив Ілон Маск.

Презентація електричної вантажівки відбулася 16 листопада у США. Новинка розганяється до 96 км/год за 5 секунд, а на одному заряді може проїхати більше 800 км. При повному загруженні у 36 тонн вантажівка розганяється до сотні за 20 секунд. Машина повністю заряджається за 40 хвилин, на 80% - за 30.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Популярність Nissan Leaf і вживані авто- як змінився ринок електромобілів за 2018 рік

Електровантажівка має 4 такі ж електродвигуни, як у моделі Tesla 3. Серійні моделі Semi оснастять покращеним автопілотом.

Очільник компанії Tesla  запустить виробництво електровантажівок уже цього року. Модель Semi матиме дві версії - з пробігом в 480 км  і вартістю $150 тис., і з запасом ходу 800 км за $180 тис.

Нагадаємо, що Tesla відкриє в Україні дві фірмові електрозаправки Supercharger.  

Як повідомляв Автопогляд раніше,  електромобіль Tesla Model 3 тепер можна  замовити в Україну зі США на офіційному сайті компанії. 

Надія Поліщук