21.01.2019

Камера в салоні та економія - електробус Skywell понад місяць возить вінничан

У Вінниці по маршрутах №19 і 25  уже місяць курсує електричний автобус Skywell.

Електробус повністю безшумний, але рухається повільніше за  звичайний автобус. Також новий транспортний засіб їде більш м"яко і не нахиляється при поворотах,кажуть водії. Skywell  втричі економніший - на його експлуатацію щодня витрачають на 1300 гривень менше, ніж на дизельні маршрутки.

На одному заряді електробус може їздити цілий день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візьми зарядку з собою - новий зарядний пристрій для електромобілів від Tesla

Транспортний засіб розрахований  на 80 місць, має спеціальну низьку вставку  для людей з інвалідністю та дитячих колясок. Оснащений Skywell кондиціонером, бортовим комп'ютером і камерою. Це підвищує безпеку пасажирів і дозволяє водію контролювати ситуацію в салоні.

Прем'єра китайських електробусів Skywell пройшла в Україні ще в березні 2018 року в  Києві, а вже в серпні цей транспортний засіб став першим в нашій державі сертифікованим електробусом.

Максимальна швидкість автобуса - до 70 км / год, запас ходу - 300 км. При цьому на повну зарядку електробуса потрібно  від 0,6 до 1,3 години.

Нагадаємо, що BMW оновила седан 7 Series, який вийде у випуск у квітні цього року.

Як повідомляв Автопогляд раніше, Tesla припинила продаж бюджетних Model З та Model X. Тепер обидві коштувaтаимуть більше $90 тис. 

 

Надія Поліщук