22.01.2019

Дешево і без реєстрації - найдоступнішим в Україні став китайський електрокар Bostrix Cubic

Найдоступнішим в Україні електромобілем у 2019 році став китайський електрокар Bostrix Cubic.  Його можна придбати всього за $3,5 тис.

Машина компактна – вміщає трьох людей.  Розмір Bostrix Cubic менший, ніж у авто типу Smart – довжина – 2580 мм, ширина  - 1350 мм і висота - 1500 мм. Вага електромобіля також доволі маленька – 420 кг. Це завдяки тому, що кузов Cubic виготовлений зі склопластику. Китайське авто має  легкосплавні 12-дюймові колісні диски, електричні склопідіймачі та прозорий люк на даху. У салоні електромобіль оснащений аудіосистемою та спортивним кермом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслана придбала 7 електромобілів для свого офісу

Електрокар обладнали  2-кіловатним електродвигуном і недорогими свинцевими батареями на 12 V. За максимального навантаження двигун може видавати до 4 кВт . Завдяки цьому Cubic може розганятися до 45 км/год і проїжджати на одному заряді  75 кілометрів. Авто обладнане свинцевим акумулятором. Він передає заряд на 2-кіловатний двигун, який за максимального навантаження видає 4 кВт.

Українцям реєструвати Bostrix Cubic як транспортний засіб не потрібно, оскільки його потужність не перевищує 3 кіловат.

Нагадаємо, що у Вінниці уже понад місяць курсує китайський електричний автобус Skywell.

Як повідомляв Автопогляд раніше, за 2018 рік українські автовиробники виготовили на 23%  одиниць автотранспорту менше, ніж 2017.  

Надія Поліщук