24.01.2019

Uber випускатиме безпілотні електричні велосипеди і самокати

Сервіс таксі Uber розробить  самокати і велосипеди, які зможуть самостійно під'їжджати до станцій зарядки. Зараз  співробітникам Uber доводиться збирати велосипеди вночі, заряджати і повертати їх на громадські велостоянки до ранку.

Про запуск нового проекту представники Uber розповіли на заході DIY Robotics. Розробкою безпілотних пристроїв займатиметься підрозділ Micromobility . Автономні  самокати і велосипеди зможуть не лише під'їжджати до зарядок, але й самостійно переміщатися в місця з підвищеним попитом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повна автономність і комфорт для пасажирів - Bosch представила електричний шатл

Новий підрозділ увійде до складу  сервісу по оренді велосипедів Jump, який Uber придбали у квітні.  Сама ж компанія Uber Advanced Technologies Group продовжить займатися безпілотними автомобілями.

Від лютого 2018 року  у додатку Uber можна було  взяти в прокат електровелосипед. Зараз ця опція доступна в 8 містах США, зокрема у Вашингтоні та Нью-Йорку. Незабаром вона також з'явиться в Берліні. Зараз велосипеди Jump  мають функції самостійної діагностики і ремонту.

Повідомив про наміри Uber  глава компанії з виробництва дронів 3D Robotics Кріс Андерсон на своїй сторінці у  Twitter. Також він розмістив форму подачі заявок на вакансії в команду. Охочий працювати у проекті повинен вказати спеціалізацію і прикріпити посилання на профілі на LinkedIn і GitHub.

Нагадаємо, що уряд Швеція прагне до 2030 року повністю відмовитися від дизельних і бензинових автомобілів. Натомість розвиватимуть інфраструктуру для електрокарів. 

Як повідомляв Автопогляд раніше, на німецьких автобанах встановлять швидкість у 130 км/год. 

Надія Поліщук