07.02.2019

Tesla і Mercedes спільно випустять електрофургон

Компанії Tesla і Mercedes можуть почати спільне виробництво вантажного фургону на електротязі. Виробники вже  почали переговори про спільне виробництво вантажного електричного фургона, повідомив директор концерну Daimler, який володіє Mercedes, Дітер Цетше .

Поштовхом для початку співпраці  став пост Ілона Маска в Twitter від листопада. Тоді очільник Tesla зацікавився моделлю Mercedes-Benz Sprinter і висловив бажання спільно виготовити електричну версію фургона.

Багато працівників Tesla використовують фургони Sprinter для поїздок до клієнтів, яким потрібне обслуговування.  Це могло стати однією з причин зацікавлення цією моделлю Ілоном Маском.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tesla в Марсі - ризик себе виправдав

Раніше Tesla уже співпрацювала з  Mecedes-Benz . Компанія виготовила електричні двигуни для Mecedes-Benz B-класу. Також з 2009 по 2014 рік корпорація Daimler вкладала кошти в акції Tesla .

Стандартну версію авто виготовляли ще з 1995 по 2006 рік. Проте рік тому  Mercedes презентувала третє покоління фургона Sprinter. Покупець може вибрати кузов з 6 варіантів та  2,1-літровий або 3-літровий двигун. Максимальна вантажопідйомність цієї версії становить 4 тонни.

Модель eSprinter  Mercedes випустять вже цього року. Фургон матиме  запас ходу до 150 км, а вантажопідйомність становитиме близько тонни.

Нагадаємо, що рятівники можуть легко і безпечно розітнути Tesla Model 3. Це допоможе  у разі аварії визволити жертв з салону.

Як повідомляв Автопогляд раніше, автомобілі із системою безключового доступу легко зламують хакери.

 

Надія Поліщук