18.02.2019

Tesla уже в Німеччині - поставки електромобіля тривають

Українські далекобійники зустріли колону автовозів із Tesla Model 3 під Берліном у Німеччині.  Машини везуть німецьким замовникам.

5 лютого до бельгійського порту Зебрюгге  прибула перша поставка електромобілів Model 3 у Європу.  Її привіз корабель Glovis. Після цього в бельгійський порт прибувають по 3 тис. Model 3 в тиждень. Всього компанія відправила 5 вантажних суден з електромобілями до Європи і Китаю.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tesla в Марсі - ризик себе виправдав

Перед цим  наприкінці січні Tesla отримала дозвіл від Управління по контролю за дорожнім рухом в Нідерландах (RDW) на продаж електрокарів  по всій Європі.

10 лютого Ілон Маск відправився у Європу,щоб контролювати поставки машин. Він відвідав порт Зебрюгге і виробництво Tesla в голландському Тілбурзі.  Також очільник компанії планує відвідати штаб-квартиру Tesla в Амстердамі і Осло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грабіжники Tesla слухатимуть класику - нова система безпеки електромобілів

Лише за січень  Tesla отримала понад 14,3 тис. замовлень на електромобіль від європейців.  Більшість замовлень надійшло з Німеччини та Норвегії. Зараз для замовлення доступна тільки повнопривідні Tesla Model 3 Long Range і Performance.

Нагадаємо, що українці також можуть замовити Tesla на офіційному сайті.

Як повідомляв Автопогяд раніше,американська компанія представила електровантажівку Tesla Semi.

Надія Поліщук