05.03.2019

Секрети нової Model Y розкриють уже наступного тижня

Презентація електричного кросовера Tesla Model Y відбудеться 14 березня  у дизайн-студії компанії в Лос-Анджелесі. Про це повідомив очільник Tesla Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter.

Під час презентації електромобіля назвуть характеристики і ціни машини, проведуть тест-драйви.  

Model Y буде більшою за розмірами від  Model 3 на 10%, приблизно на стільки більше новинка і коштуватиме.  При цьому запас ходу у Model Y буде трохи меншим.Про це Ілон Маск писав у минулих твітах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 500 км запасу ходу і віртуальний ключ - Polestar випустила новий електромобіль

Серійно виробляти Model Y  почнуть на фабриці Gigafactory 1 у Неваді з червня 2020 року. Спершу компанія випускатиме по 2 тис. машин на тиждень, а до кінця 2020-го планує вийти на рівень виробництва Model 3 – по  7 тис. одиниць на тиждень. Нову модель побудують на тій ж платформі, що і Model 3. Також електромобіль можливо матиме третій ряд сидінь, як у Model X. Таку інформацію повідомили Business Insider, посилаючись на документи Tesla.  Представники компанії назвали ці плани "застарілими", тому достовірні деталі невідомі.

Нагадаємо, що американська компанія представила електровантажівку Tesla Semi.

Як повідомляв Автопогляд раніше, рятівники можуть легко і безпечно розітнути Tesla Model 3. Це допоможе  у разі аварії визволити жертв з салону.

 

Надія Поліщук