14.09.2021

На фестивалі OldCarLand покажуть кабріолет 50-х років Mercedes-Benz "Adenauer"

Вже цих вихідних на фестивалі OldCarLand покажуть відреставрований лімузин сегменту люкс у кузові кабріолет - Mercedes-Benz 300 W186 1954 року. Автомобіль також відомий під назвою "Adenauer". Саме на такому їздили посли, держслужбовці та канцлер Німеччини Конрад Аденауер. (ВІДЕО)

Над реставрацією автомобіля працювали 2 роки - кузов пофарбували у глянцевий сталево-синій колір, відновили дах. Машина взули в популярні у 50-х шини з білими боковинами.

Салон вражає якістю відновлювальних робіт - крісла і дверні панелі оббили натуральною шкірою, відреставрували дерев'яне оздоблення, повернули блиск хромованим деталям інтер'єру.

 

Перед початком руху водію необхідно забрати ручне гальмо, розміщене у підлозі ліворуч. Щоб завести автомобіль, слід натиснути на кнопку на панелі приладів.

Кермо в автомобілі подвійне - поворот внутрішнього металевого кільця вмикає і вимикає поворотні ліхтарі. Важіль перемикання передач винесений на кермо.

Під капотом - шестициліндровий рядний трилітровий двигун потужністю 115 к.с. У цієї моделі ідеальний стан агрегатів у моторному відсіку. Силовий агрегат працює з триступеневою коробкою передач. Максимальна швидкість машини сягає 160 км/год. 

Mercedes-Benz 300 W186 випускали з 1951 по 1957 рік. Середня ціна такої відреставрованої моделі на ринку складає 6 млн 298 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Аватар" від Mercedes-Benz і екокар від BMW - що показали на автошоу у Мюнхені 2021

Нагадаємо, головна тема осіннього фестивалю OldCarLand 2021 - "Зроблено в Україні". Цього разу представлятимуть експозицію техніки, яку виготовляли на території нашої  країни.  

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Євгенія Звольська