28.09.2021

У МВС повідомили про новий тариф для любителів гарних номерів

В Україні з 24 вересня набула чинності постанова, яка передбачає плату за зберігання номерних знаків  у Сервісних центрах МВС. Це коштує 9 грн на добу без врахування ПДВ. Тож реальна вартість зросла до 10,8 грн. Про це повідомили на сайті Главком.

Ті, хто зняв з реєстрації чи перереєстрував свій транспортний засіб та хоче зберегти номерні знаки для подальшого закріплення за іншими транспортними засобами, відтепер мають оплатити послугу за зберігання у Сервісному центрі МВС.

Для отримання послуги знадобляться:

  • заява;

  • документи, що посвідчують особу;

  • реєстраційні документи на транспортний засіб;

  • платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.

Номерні знаки, що знаходяться в територіальному сервісному центрі МВС на відповідальному зберіганні, можуть бути закріплені лише за транспортними засобами, які перебувають у вашій власності.

Після закінчення оплаченого терміну зберігання необхідно подбати про продовження резерву. В іншому разі реєстраційні знаки  знищать.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники ретро-руху зробили важливий крок для узаконення історичного транспорту

Нагадаємо, 2 березня 2021 року МВС змінив правила видачі автомобільних номерів. Відтоді кожен сервісний центр МВС видає номерні знаки на транспортні засоби лише своєї області. Зазначені вимоги не поширювались лише на ті номерні знаки, які залишили на платному зберіганні в сервісному центрі в МВС.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд