06.10.2021

MG має великі плани щодо електрифікації

Нещодавно британська творча студія SAIC Design Advanced London, який досліджує нові дизайнерські пропозиції для великих брендів, представили радикальний концепт - хетчбек MG Maze. Про це написали на порталі Аvtoindustria.cоm.

Автовиробник каже, що під час створення концепту розробники надихались Maze культурою відеоігор. Машина створена "для того, щоб принести новий досвід мобільності наступному поколінню".

Завдяки прозорому кузову можна побачити компоненти автомобіля, шасі і навіть електродвигуни. Двомісний салон має повний панорамний вид на навколишнє середовище. Крісла в автомобілі виконані у геймерському стилі. Кермо відсутнє, адже водій, для керування автомобілем та системами, може використати смартфон або контролер.

Також розробники використали ігрову механіку - під час поїздки водій може виконувати завдання та отримувати бали.

Не варто очікувати, що MAZE надійде у продаж . За попередньою інформацією, метою створення цього концепту є дослідження дизайну.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МВС повідомили про новий тариф для любителів гарних номерів

Нагадаємо, попередній концепт MG-Cyberster, який також створили як дизайн-проект, отримав 5000 передзамовлень. Тепер компанія планує випустити цей автоомбіль серійно. 

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд