11.10.2021

У Києві показали улюблений автомобіль канцлера Німеччини

На найбільшому технічному фестивалі OldCarLand, що відбувся 17-19 вересня у Києві, привезли Україні Mercedes-Benz B 1954 року у кузові кабріолет. Саме на такому автомобілі їздили керівники країн, посли та канцлер Німеччини Конрад Аденауер. (ВІДЕО)
 
Автомобіль на той час вирізнявся підвищеним комфортом і високою ціною. У деяких комплектаціях його оснащували диктофоном, телефоном, радіоприймачем фірми Becker. Салон мав шкіряну або велюрову оббивку, дерев"яне оздоблення та багато хромованих деталей.  
На фестивалі показали модернізовану версію 300B, яка має вакуумний підсилювач гальм і двигун зі збільшеною потужністю до 125 к.с. 
 

Машину реставрували спеціалісти реставраційної майстерні DCS впродовж двох років. Відновлювальні роботи проведені  наскільки якісно, що склалось враження, наче вона щойно зійшла з виробничої лінії заводу. Автомобіль в такому стані можна побачити хіба що на міжнародних автомобільних виставках. 

Щоб керувати цим кабріолетом, водієві слід звикнути до незвичного розташування приладів. Перед початком руху слід забрати ручне гальмо, розміщене у підлозі ліворуч. Заведення автомобіля відбувається за допомогою кнопки. Кермо в автомобілі теж цікаве, у ньому є ще одне менше кільце. Важіль перемикання передач, звично для авто тих років, винесений на кермо.

"Салон представляє верх розкоші, я так вважаю. Тут дерево, шкіра, гарне коврове покриття, хром, дуже багато хрому. Із фішок - це перемикання поворотів на кермі кільцем" - розповів чоловік, який привіз автомобіль на фестиваль. За його словами, така машина є єдиною в Україні.

Відомо, що у кузові кабріолет, за весь час випуску виготовили близько 70 тис. екземплярів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Cadillac випускатиме електрокари з новою емблемою

Нагадаємо, на фестивалі також представили Opel P4 1935 року та ЛуАЗ-969М 1989 року з пробігом 97 км.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Євгенія Звольська