30.10.2021

Куди поїхати на день автомобіліста?

День автомобіліста і дорожника відзначають в Україні щороку в останню неділю жовтня. Традиційно цей день вважають своїм святом не лише професійні водії, а й автолюбителі. 

Цього року оргкомітет найбільшого технічного фестивалю OldCarLand та клуб технічної класики Old Car Service запрошують всіх власників класичних автомобілів відсвяткувати День автомобіліста та закрити автомобільний сезон разом. Зустріч відбудеться 31 жовтня об 11:00 біля пам"ятника Засновникам Києва на набережній Дніпра в Наводницькому парку столиці.

 Організатори закликають приєднатися всіх, хто має ретроавтомобілі.

"Запрошуємо всіх власників класичних автомобілів зібратися разом і провести час у чудовій атмосфері на тлі мальовничих краєвидів. Закриття автомобільного сезону й зустріч  останньої неділі  жовтня в пам"ятних місцях столиці  ще з минулого століття стала приємною традицією для небайдужих до ретротехніки. Ми з радістю її підтримуємо щороку й будемо раді бачити всіх однодумців!", - йдеться в їхньому офіційному повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Запорізькому музеї "Фаетон"відкрили новий зал з унікальними експонатами

Нагадаємо, нещодавно в Україні відбувся перший пробіг на ретроавтомобілях "Шукачі пригод". Подія відбулась за підтримки Музею Шереметьєвих та організаторів фестивалю OldCarLand.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

Автопогляд