13.12.2021

Популярність набирає оберти: українці все частіше купують електромобілі

В Україні продовжує зростати кількість нових електромобілів. У листопаді автопарк українці купили 905 авто з акумуляторними батареями живлення. Це на  на 76% більше ніж торік, повідомляє Укравтопром. 

Найпопулярнішим легковим електромобілем залишається Nissan Leaf. За місяць українську реєстрацію отримали 178 авто цієї моделі. На другому місці - Tesla Model 3. Цю модель обрали 64 автомобілісти. Третю позицію зайняв Chevrolet Bolt – 46 машин. Четвертим за популярністю став електромобіль Volkswagen e-Golf. Його обрали 43 атовласники. Замикає ТОП-5 ринку легкових електромобілів місяця одразу дві моделі: Renault Zoe та Tesla Model S, з показником 38 реєстрацій.

Серед 57 комерційних електромашин, які купили минулого місяця, - 44 моделі Renault Kangoo Z.E. Всього від початку року першу реєстрацію в Україні пройшли 7,9 тис. одиниць машин на акумуляторних джерелах живлення, що на 16% більше за аналогічний період минулого року. Частка нової техніки в цій кількості склала, як і раніше, невелика - понад 13%.

За цей період на ринку нових електромобілів найбільший попит мали легковики Nissan Leaf та Audi E-Tron - продали 108 машин кожної  моделі. На другому місці Mercedes-Benz EQC з результатом 100 шт. У  трійку лідерів нових електромобілів ринку  потрапив Porsche Taycan. З січня по листопад українці обрали 83 таких авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: у Києві запустили автобусний маршрут

Нагадаємо, нещодавно українська компанія Vilkon презентувала прототип бюджетного електричного кросовера - Lulida T6, який продаватимуть за 170 тис. грн.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

 

 

 Автопогляд