16.12.2021

Alfa Romeo і BMW - які авто з держустанов роздають безкоштовно

Нещодавно Міністерство юстиції України спільно з Державною виконавчою службою виставили на аукціон сім машин, які можна отримати безкоштовно. Це легковики різних марок: Renault Clio 1998 і 1992 років випуску, Alfa Romeo 147 2003 року, Skoda Octavia 2000 року, Fiat Multipa 2000 року, Opel Zafira-A 2003 року і BMW 528 1997 року. Автомобілі перебувають у різному технічному стані.

Для участі торгах, необхідно оформити заявку на офіційному сайті ДП "СЕТАМ". У ній слід обґрунтувати потребу транспортного засобу. Заявки прийматимуть до 8-10 січня 2022 року, залежно від транспортного засобу. 

Безкоштовне автомобілі отримати зможуть не всі. Переваги віддають соціальним організаціям, закладам охорони здоров"я, школам, дитбудинкам, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім"ям, слідчим ізоляторам, військовим формуванням і в"язницям. Також їх можуть передати на благодійні цілі або для переробки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Популярність набирає оберти: українці все частіше купують електромобілі

Нагадаємо, цьогоріч продаж риритетних авто також ініціювала Укрпошта. Це понад 1600 непридатних до роботи автомобілів, які підприємство не використовувало щонаменше 10 років.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд