20.12.2021

Почалося голосування за кращі автомобілі в Україні

Стартувало голосування за "Автомобіль року в Україні 2022". Воно відбуватиметься до 31 січня 2022 року на сайті національної акції "Автомобіль року в Україні". 

Головними номінаціями традиційно є машини зі званням "Легковий автомобіль 2022" та "Кросовер/SUV 2022". 

Кожен охочий може лишити голос на сайті autoroku.ua. Серед всіх, хто голосуватиме щотижня, розігруватимуть талони на пальне, автомобільні пилососи та компресори, набір інструментів тощо.

За результатами голосування громадського журі будуть визначені по 5 фіналістів у головних номінаціях. Ці машини у лютому протестує на фінальному тест-драйві експертне журі. 

За сумою балів експертного та громадського журі в березні  2022 року буде названо Легковий автомобіль 2022 та Кросовер/SUV 2022, та переможців додаткових і спеціальних номінацій. Серед додаткових номінацій будуть такі:

Легковий автомобіль преміум-сегменту

Кросовер/SUV преміум-сегменту

Легковий електромобіль

Електрокросовер/SUV 

Плагін-гібридний легковий автомобіль

Плагін-гібридний  кросовер/SUV

Гібридний автомобіль

Співвідношення ціна/якість

Дизайн

Спортивний автомобіль.

Крім цього, визначать переможців у спеціальних номінаціях: Легковий автомобіль люкс-сегменту, Кросовер/SUV люкс-сегменту. В акції також представлені автомобілі легкового комерційного сегменту в номінаціях "Пікап", "Компактний фургон" та "Фургон", але голосувати за такі автомобілі буде лише Експертне журі у складі окремої групи, що мають досвід створення оглядів або випробовування авто, представлених у цих номінаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Популярність набирає оберти: українці все частіше купують електромобілі

Нагадаємо, Акція проходить щорічно з 2001 року. Цього року в акції взяли участь 44 моделі автомобілів, з яких 25 боролись за перемогу в головних номінаціях – Легковий автомобіль 2021 та Кросовер/SUV 2021.

В номінації "Легковий автомобіль 2021" перемогла чеська Skoda Octavia. У номінації "Кросовер 2021" кращим став французький Peugeot 2008.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд