21.01.2022

Назвали нового лідера ринку комерційних автомобілів в Україні: підсумки 2021 року

За підсумками 2021 року Бренд Citroen зробив історичний крок і вперше став лідером на ринку легких комерційних автомобілів України. Про це інформує  порталі Vidi.ua.

Цьогоріч продажі комерційних автомобілів Citroen склали 3 014 одиниць, що на 123% більше ніж 2020 року. Цей результат дозволив французькому бренду зайняти 23,8% автомобільного LCV-ринку України та закріпитися на першому місці.

За словами директора з корпоративних продажів Володимира Барбаша, досягненню успіху бренда сприяли два важливі фактори.

"По-перше – це якісний та універсальний продукт: витривалий та практичний, який задовольняє потреби найвибагливіших замовників. По-друге – надійні партнери-клієнти, а в портфелі чимало гучних імен – МОЗ України, два найбільші національні логістичні оператори – Укрпошта та Нова Пошта, а також Roshen та багато інших. Особливо варто відзначити стратегічний контракт з Укрпоштою на рекордне постачання автомобілів, важливий і для бренда Citroen, і для розвитку доступного сервісу в цілому. Адже саме такі проекти, як "Мобільне відділення" від Укрпошти, дозволяють міняти нашу країну, робити Україну динамічнішою та сучаснішою. Для реалізації проекту Укрпошта обрала компактні комерційні автомобілі Citroen Berlingo – що, врешті-решт, і забезпечило високий продаж цієї моделі", - розповів Володимир Барбаш.

Звання найпопулярнішого комерційного автомобіля бренду завоював Citroen Berlingo. У 2021 році в Україні реалізували 1845 таких автомобілів, що на 204% більше ніж торік.

Другим за популярністю серед LCV-лінійки став Citroen Jumper. Протягом 2021 року в Україні продали 1067 одиниць.

Третю позицію у рейтингу посів Citroen Jumpy - 58 машин.

"Ми не збираємося зупинятися на досягнутих результатах і плануємо ще більше наростити нашу присутність на ринку комерційних автомобілів у 2022 році. Для досягнення цієї мети ми продовжуємо розширювати нашу дилерську мережу в регіонах, вибудовуємо довірливі та надійні стосунки з нашими клієнтами, а також пропонуємо якісний та універсальний продукт", – поділився планами на майбутнє Генеральний директор Stellantis в Україні Руслан Акімов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МСУ проведе нагородження спортсменів сезону 2021 року

Нагадаємо, стартувало голосування за "Автомобіль року в Україні 2022". Воно відбуватиметься до 31 січня 2022 року на сайті національної акції "Автомобіль року в Україні". 

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд