25.01.2022

Українська ІТ-компанія Intellias представила на CES 2022 технологію самобалансувального мотоцикла

Нещодавно на міжнародній виставці технологій та електроніки CES у Лас-Вегасі українська компанія Intellias представила концепт унікального мотоцикла. Про це повідомили на сайті компанії.

Спеціалісти компанії розробили нову технологію, яка дозволяє автономно керувати транспортним засобом на низькій швидкості.

Для цього мотоцикл оснастили спеціальними датчиками, які аналізують рух. Автоматизована система стежить за кутом відхилення від вертикальної осі і швидкістю падіння, може змінювати напрямок керма мотоцикла у необхідному напрямку.

"Частка програмного забезпечення в автомобільній індустрії стрімко збільшується. Виробники та постачальники обирають, в першу чергу, надійні рішення та розробки. Знання інженерів Intellias в автомотів напрямі базуються на багаторічному досвіді розробки для провідних автомобільних корпорацій. Ми допомагаємо нашим клієнтам реалізовувати нові бізнес-моделі та рішення, які легко масштабувати і адаптувати до майбутніх змін індустрії", - сказав віцепрезидент автомобільного напрямку в Intellias Олександр Одуха.

Система не лише стабілізуватиме мотоцикл на малих швидкостях, що буде корисним для водіїв-початківців, але й дозволить мотоциклу їхати поруч з водієм.

Нагадаємо, Consumer Electronics Show (CES) - це міжнародна арена, де найбільші світові бренди презентують свій бізнес і зустрічаються з новими партнерами. Організаторами СЕS є Consumer Technology Association (CTA). На події демонструють усі напрями розвитку технологічного сектору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали нового лідера ринку комерційних автомобілів в Україні: підсумки 2021 року

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

 

Автопогляд