04.02.2022

Із сажі та рисового лушпиння - Nokian Tyres презентував шини майбутнього

Нещодавно фінський концерн Nokian Tyres презентував шину Green Step, яка на 93% складається з перероблених матеріалів. Цей продукт - результат переходу на екологічне виробництво, повідомили у пресцентрі компанії.

Шини Green Step виробляють з натуральної сировини. Для  гумової суміші використовують оліюканоли та природний кремнезем із золи рисового лушпиння - силіку. Остання є основним компонентом протектора і боковин. Щоб гума була жорсткішою, використовують целюлозне волокно. Також додають сажу зі старих шин, перероблений бутилен і метал. Частину матеріалів застосовували для виробництва інших шин компанії раніше - це натуральні олії, натуральний каучук і гваюла.

"Такі інновації впровадить Nokian Tyres для розробки шин наступних поколінь. Перероблена гума та особливо перероблений технічний вуглець стануть майбутнім, до якого підлаштуються й наші постачальники", – заявив менеджер компанії Nokian Tyres Йоуко Іломякі.

Щоб виготовити якісну покришку з перероблених матеріалів, у Nokian Tyre проводили науково-дослідні та конструкторські дослідження. Гума таких покришок міцна і не втрачає якості від експлуатації під час мінливих погодних умов.

Керівництво Nokian Tyres планує до 2030 року виробляти з вторинної сировини половину продукції.  

Нагадаємо, у 2005 році Nokian Tyres став першими виробником шин, який припинив використовувати синтетичні високоароматичні олії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 кілометрів пробігу за 6 хвилин - показали павербанк для електромобілів

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд