10.02.2022

Допоможе знайти вільне паркомісце: в Україні запрацював чат-бот

Нещодавно у Телеграм запрацював новий чат-бот OkParking, що інформуватиме користувачів про вільні місця на приватних стоянках. З допомогою цієї програми також можна орендувати або здати паркувальне місце в оренду. Послугою можуть користуватись всі водії Києва. Про це йдеться на сайті okparking.com.ua.

Перед початком користування ботом необхідно зареєструйтеся: ввести ім"я, номер телефону та ознайомитись з Угодою користувача та Політикою конфіденційності. 

Щоб здати власне паркомісце, необхідно обрати адресу локації паркінгу та номер паркомісця. Після модерації запиту і, за необхідності, підтвердження права власності орендодавця у чат-боті з'явиться розділ "Здати".

Оплата за здачу в оренду паркувального місця накопичується на балансі власника у чат-боті OkParking. У будь-який зручний момент власник паркомісця вивести отримані гроші на картку будь-якого українського банку.

Щоб орендувати паркомісце, у головному меню чат-бота необхідно вибрати розділ "Орендувати". За умов першої реєстрації необхідно ввести марку, модель та державний номер машини. Потім вибрати локацію та період стоянки.

Після оплати водій отримає детальну схему проїзду та інструкцію як потрапити всередину стоянки та де знаходиться заброньоване місце.

Важливо, що паркування можливе подобове і погодинне.

Сплачувати послугу можна через додатки Apple Pay, Google Pay, LiqPay, Приват24 або ввівши дані банківської картки у ручному режимі. Розробники запевняють, що вся конфіденційна інформація, пов'язана з платежами, зашифрована і недоступна чат-боту, Телеграму або третім особам. 

Ціни на паркування в OkParking різняться залежно від локації. Згодом власники паркомісць зможуть самостійно встановлювати ціну та змінювати її.

Зараз система працює лише у межах Києва, але команда OkParking планує розширити послугу для всіх великих міст України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нових електромобілів стало значно більше - як змінилися продажі електрокарів за рік

Нагадаємо, з допомогою нової послуги у застосунку "Дія" можна передати електронний техпаспорт іншим особам. 

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд