03.10.2016

Рідкісний Фольксваген привезли на Олд кар ленд

На фестиваль OldCarLand вчора привезли надзвичайно рідкісне спортивне купе Volkswagen Karmann Ghia 1966 року. Таке - лише одне в Україні. Його у Київ пригнав львів"янин Андрій Кура.

 

 

 

Автомобіль зроблений на базі Volkswagen Kafer — у нього такий самий двигун, трансмісія і ходова частина. Має нетипову як для Volkswagen емблему й підписи на панелі приладів португальською, бо зібраний у Бразилії.

 

 

 

"Моя машина — єдина в Україні. Це навіть для Західної Європи рідкість, бо зібрана у Бразилії. Має іншу емблему, всі написи — португальською, — каже Андрій Кура. — Коли її брав, була бруднюща — всі пороги у бразилійській землі жовтуватого відтінку. Я зібрав ґрунт у банку, вожу тепер із собою на виставки".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся ювілейний OldCarLand

 

Двигун в моделі, як і в Volkswagen Kafer, — позаду, багажник — спереду. Є невелике багажне відділення за спинкою заднього сидіння.

 

 

"Мотор не дуже потужний — 32 кінські сили з повітряним охолодженням. Але його тяги для цього Volkswagen вистачає. Бо машина легка, важить всього 600 кілограмів" — розповідає чоловік.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: Чим здивує найбільший фестиваль ретро автомобілів 

 

 

Авто швидко прискорюється. Може їхати на трасі 120 кілометрів за годину, як і сучасні моделі.

 

"Коли вмикаю в салоні музику 1960-х, ніби переношуся на півстоліття назад", - говорить власник.

МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: Показали один із найпотужніших ретро автомобілів найкрупнішого ретро фестивалю України

 

Volkswagen Karmann Ghia випускали з 1955 року. Дизайн розробляло італійське кузовне ательє. Перші роки в Німеччині не було потрібних пресів, тому корпус робили вручну. Зараз серед колекціонерів такі машини коштують понад 1 млн грн. Перших років випуску — в кілька разів дорожчі.

Нагадаємо, на вихідних проходив найбільший фестиваль старовинної техніки OldCarLand. На нього привезли 707 автомобілів.

Як повідомляв портал "Автопогляд" раніше, 36 із представлених на заході машин, ще ніколи не показували на подібних фестивалях і виставках.

 

 

 

Володимир Мукан