29.03.2017

Команда Old Car Land показала унікальну техніку на Хрещатику

Наступний фестиваль старовинної техніки Old Car Land вже скоро. Вся техніка практично готова до нього, запевняють організатори наймасштабнішого автомобільного свята в Україні.

Команда Old Car Land в рамках "Великого жіночого ралі", яке проходило 8 березня на столичному Хрещатику презентувала автобус "Ікарус" "проекту Кофейбус" і "Москвич" 1950-го року випуску. Він належить клубові технічної класики Old Car Service. Так вийшло, що старовинний "Москвич" привернув чимало уваги відвідувачів, адже його вік мало не удвічі більший, ніж в більшості учасників ралі. А ось автобус "Ікарус" по праву можна вважати найбільш масивною технікою заходу.

"Не зважаючи на те, що "Москвичу" вже 67 років, він повністю справний. Відновлений із точністю до оригіналу.  Ми пригнали машину сюди, як і "Ікарус" "Проекту Кофейбус", щоб показати киянам і гостям міста – автомобільний сезон розпочато й ми готуємося до фестивалю старовинної техніки OldCarLand-2017. Він стартує з 28 квітня у Києві й цього разу проходитиме цілих 5 днів. Квитки вже можна придбати у Деравному музеї авіації на вулиці Медовій. Там фестиваль і проходитиме", - говорить порталу "Автопогляд" один із організаторів фестивалю Павло Лозовенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Відбувся ювілейний OldCarLand

Нагадаємо, минулорічний Old Car Land зібрав 707 автомобілів із всіх областей України, Польщі, Білорусі та Великобританії. 36 із них ще ніколи не показували на подібних фестивалях і виставках. Восени на захід прийшло 32 тисячі людей.

Як повідомляв портал "Автопогляд", у грудні торік  100 відреставрованих автомобілів, автобусів і тролейбусів презентували  у реставраційному центрі КП "Київпастрансу" на вул. Виборзькій у Києві. Там відкрили другу виставкову залу "Чайки".

 
 
 
 
 
 
Володимир Мукан