07.04.2017

Сотні ВАЗів з''їдуться у Музей транспорту

25 березня в Києві на провулку Радищева відбудеться День відчинених дверей в реставраційному центрі КП "Київпастранс".

Там покажуть понад 100 одиниць техніки. Серед неї — пасажирський транспорт і старовинні легкові автомобілі. Буде єдиний в Україні відреставрований автобус ЗІС-155, радянський ЛіАЗ, унікальні ЛАЗ, угорські автобуси "Ікарус", шведські Volvo і французький Saviem. З автомобілів — рідкісні "Побєда" ГАЗ-20 в кузові кабріолет і "Москвич" 400/420 з відкидним верхом. Багато машин, які неможливо зустріти на наших дорогах — чеська Skoda 100, американський армійський всюдихід Willys MB та потужна Chevrolet Impala 1973 року.

 

Крім цього, в рамках Дня відкритих дверей 25 березня в реставраційному центрі КП "Київпастранс" приїдуть десятки "Жигулів" автомобільного клубу ВАЗівської класики Retro Cars Kyiv. Серед них багато рідкісних версії, машин в повністю оригінальному виконанні й тюнінгованих моделей.
Вхід на захід безкоштовний. Його влаштовують організатори найбільшого технічного фестивалю OldCarLand, клуб технічної класики Old Car Service,  проект "Кофейбус" і бренд одягу District.

8 березня у Києві провели "Велике жіноче ралі". Захід проходив навпроти Київської міської державної адміністрації на Хрещатику. У ньому взяли участь як сучасні автомобілі, так ретро.

Володимир Мукан