14.04.2018

Унікальний автобус покажуть на Old Car Land

Єдиний збережений автобус ЛАЗ-695 1961 року випуску привезуть на найбільший технічний фестиваль OldCarLand, який відбудеться у кінці місяця в Києві.

Ретроавтобус вирізняється масивним повітрозбірником, м"якою підвіскою і впізнаваною лицевою частиною. Її характерною ознакою є дві круглі фари й молдинг у формі усмішки.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше тисячі машин привезуть на найбільший технічний фестиваль України

"Цьому ЛАЗу пощастило більше, ніж іншим таким моделям. Їх порізали на брухт, бо мають багато кольорового металу. Цей лишився в єдиному екземплярі. Я вирішив його відновити", - розповідає Вадим Навроцький, його власник і організатор найбільшого технічного фестивалю в Україні OldCarLand.

 

695-й не лише добре виглядає, а ще й має чудовий технічний стан. На ньому у червні торік подолали відстань у понад 1 тис. км – із Києва у Львів і назад.

"Для мене це особливий автобус. Мені приємно ним керувати. Саме з нього почалося моє захоплення ретротехнікою", - говорить власник. 

Нагадаємо, ЛАЗ-695 – це перший радянський автобус, у якого двигун розташували позаду.

Як повідомляв наш портал раніше, із 27 квітня по 1 травня у Державному музеї авіації на вул. Медова, 1 відбудеться найбільший технічний фестиваль OldCarLand.

Володимир Мукан