27.06.2018

У конкурсі елеганції перемогла "Волга"

 

З 8 по 10 червня в Кам'янці-Подільському відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль стилю. Головними подіями свята стали ретро-ралі та конкурс елеганцій. Журі визначило кращих представників у різних номінаціях: швидкості та зовнішньому виглядіавтомобілів.

Конкурс елеганції - це презентація автомобіля і його екіпажу, які мають відповідати епосі. Цей конкурс оцінюється суддями і впливає на загальний результат змагань. Перемога в цьому змаганні дає додаткові бали для результату ралі. Конкурс відбувся ввечері 9 червня. Судді оцінили зовнішній стан автомобілів, стиль та костюми екіпажу і артистичність презентації. Уже 10 червня зранку оголосили переможців та провели нагородження учасників і переможців не лише ретро-ралі, а й конкурсу елеганції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У ралі на "РетроФесті" перемогли вітчизняні автомобілі 

Переможцем конкурсу став Ігор Лащенко зі своєю синьою "Волгою" ГАЗ 21. Своє рішення судді аргументували відповідністю одягу водія епосі свого автомобіля. Ігор Лащенко разом зі своїм штурманом одягнулися в стилі 60-х — у сорочку, широкі штани та кашкет. Водій також взяв оригінальні цигарки 1958 року "Ватра". Також власник автомобіля похвалився валізою з радянськими банкнотами різних років. Виступ команди "Волги" нагадав сцену з радянського фільму "Бережись автомобіля".

Переможцем конкурсу став  Ігор Лащенко з “Волгою” ГАЗ 21
Переможцем конкурсу став Ігор Лащенко з “Волгою” ГАЗ 21

Друге місце посів Петро Аргатов — власник талісману фестивалю, жовтого Citroen 2CV. Його стиль відповідав образу французького жандарма з кінофільму "Жандарм на відпочинку". Петро Аргатов буву характерному костюмі, кашкеті та білих рукавичках.

Друге місце посів Петро Аргатов — власник  жовтого Citroen 2CV
Друге місце посів Петро Аргатов — власник жовтого Citroen 2CV

Третє місце за суддівським рішенням здобув Леонід Заєць, власник американського Packard 120. Водій одягнув білу сорочку, чорні штани з підтяжками, а також талісман цьогорічного фестивалю — капелюх. Довершувала образ стара дерев'яна люлька.

Третє місце здобув Леонід Заєць, власник  Packard 120
Третє місце здобув Леонід Заєць, власник Packard 120

Переможець Ігор Лащенко розповів, що порівняно з минулорічним фестивалем, у конкурсі елеганції взяли участь більше автомобілів з водіями та штурманами. Всі учасники конкурсу отримали приємні подарунки від партнерів, фірмові дипломи та овації й підтримку від глядачів.

10 червня також оголосили переможців ралі на ретро-автомобілях. Особливо у ретро-ралі відзначилися вітчизняні "Волги" та "Запорожці".

 

Надія Поліщук