04.10.2018

Із брухту в музейний експонат - власник розбирав двигун Skoda Popular 22 рази

Цих вихідних на ВДНГ відбувся найбільщий технічний фестиваль OldCarLand. Там були широко представлені довоєнні автомобіля. Серед них -  чехословацька Skoda Popular 1100 OHV 1939 року. Власник автомобіля Володимир Резніченко розбирав двигун 22 рази.

Це масовий доступний чехословацький автомобіль 30-х років. Його виготовляли  з 1938 по 1946 рік. На фестиваль приїхала модель комплектації кабріолет. Це доволі рідкісна комплектація цієї моделі, частіше зустрічаються родстер і седан.

"Я купив цю машину  в Києві 2008 року в жахливому  стані. Якщо б її таку зараз подарували, і ще б гроші додали, я б не взяв. До того вона 20 років стояла в людини в гаражі як металобрухт", - розповідає Резніченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танки та броньована техніка – ТОП-5 військових автомобілів на OldCarLand 2018

Автомобіль оснащений 1,2-літровим двигуном потужністю 30 кінських сил. Власник реставрував автомобіль  8 років. Більшість деталей купляв в Україні.

"Тут немає жодного вузла, який я б не розбирав. Двигун я розбирав повністю 9 раз, переробляв ще більше. Коробка передач з мостом теж.  Та й зараз у машині ще не все дороблено. Це безкінечний процес", - говорить Володимир.

На цій машині реставратор уже втретє на OldCarLand. Також Володимир Резніченко зі Skoda Popular був на Leopolis у Львові.

Раніше Автопогляд повідомляв про про 6 найцікавіших американських автомобілів  OldCarLand 2018. Серед них – Chevrolet DelRay, Chevrolet BelAir, Oldsmobile.

 

Надія Поліщук