03.06.2014

40 ретро-автомобілів показали у Києві на вихідних


 

 

У неділю на столичному стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування відбулася виставка ретро автомобілів "Кава по-київськи". Захід організував "Проект Кофейбус" і громадська організація "Нова моторс". У ньому взяло участь понад 40 старовинних і ексклюзивних автомобілів. Майже всі старіші 30 років. Також на виставку привезли два "Кофейбуси" - ПАЗ-672 і ЛАЗ-695М.

У ході виставки вперше презентував електромобіль власного виробництва киянин Едуард Рудік. Він влаштував пробні заїзди стадіоном, катав на ньому відвідувачів, щоб вони оцінили переваги електротяги. Після цього показовий заїзд влаштували власники американських автомобілів Chevrolet.

Для відвідувачів вхід на виставку був безкоштовний. Всі мали можливість попити італійської кави у автобусі ПАЗ-762, переобладнаному під кав"ярню. Він належить Вадиму Навроцькому, власнику "Проекту Кофейбус".

"Я також привіз сюди й інший свій "Кофейбус" - ЛАЗ-965М. Поки кавового апарату тут немає, але автобус повністю відновлений і готовий до роботи, - розповідає він. - Цей захід цікавий для всіх, хто любить ретро-техніку. Тут можна побачити не тільки автомобілі, а й ретро-скутери і навіть аудіопристрої 50-70 років. Наприклад, біля однієї "Волги" стоїть легендарна радянська радіола "Звезда", у мене в автобусі — старі фотоапарати ФЕТ іперші портативні відеокамери. Ці речі дають можливість відчути ту епоху, в яку їздили представлені тут автомобілі та автобуси."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир Мукан