25.05.2019

Зірки автопрому, українські сенсації та галактичні легенди - що подивитись на Plug-In Ukraine

24 травня у київському виставковому центрі "Акко Інтернешнл" відкрилась виставка електротранспорту і гібридів Plug-In Ukraine.

Для автолюбителів працює більше десятка виставок та стендів. Серед іншого техсервіси для гібридів та електрокарів, новинки від світових брендів, зарядні станції та велосипеди.

Компанія BMW представила синю модель  i3. Ця автівка може розігнатись до 100 м/год за 7,3 секунди. Запас ходу -  330 км. Максимальна швидкість, на яку ви можете розраховувати, - 150 км/год.

Компанія BMW представила синю модель  i3
Компанія BMW представила синю модель i3

На стенді ElectroCars можна побачити червоний спорткар Tesla Rоadster - такий самий, що американський винахідник Ілон Маск запустив у космос, та електромобіль Tesla Model S у розрізі.  Можна побачити деталі кузова, внутрішнє начиння - підвіску, двигун, інвектор. Представники компанії розкажуть про всі деталі цієї машини.

На стенді ElectroCars можна побачити червоний спорткар Tesla Rоadster
На стенді ElectroCars можна побачити червоний спорткар Tesla Rоadster

З "космічною" автівкою Маска можна фотографуватись і навіть посидіти за кермом - однак поїхати з нею не вийде. Tesla Rоadster першою побувала за межами землі і  вперше приїхала в Україні.

На виставці можна побачити Tesla Model S у розрізі
На виставці можна побачити Tesla Model S у розрізі

Можна побачити і традиційні для Україні електрокари Nissan LEAF. На стенді  команії ElCars представлене друге покоління LEAF.

"Попереднє покоління проходило 170 км влітку, а взимку - 130 км, - каже представник Сергій Гелетей.

-  Це покоління має запас ходу від 250 до 200 км залежно від сезону. Це основний показник, що хоче наш споживач".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як та, що на Марсі - на першу в Україні презентацію привезли Tesla Rоadster

Автівки компанія везе з Америки. Кажуть, так дешевше.

"Машини можуть бути з аукціонів, биті. Для клієнтів дешевше ремонтувати бите авто у нас.  В Америці ремонт пошкодження може коштувати до 9 тисяч доларів, у нас - 3-4 тисячі доларів".

Автівки везуть з Америки, бо ремонтувати у нас дешевше
Автівки везуть з Америки, бо ремонтувати у нас дешевше

"Мати електромобіль у США вигідніше, ніж у нас. Там держава підтримує зелену енергетику - повертає 7 тисяч доларів з 37 тисячі, за які продають в автосалоні. В Україні за такі гроші в офіційних дилерів не вийде купити".

Компанія Jaguar представила новеньку модель I-PACE. В Україні така почала продаватись кілька місяців тому. Прискорення до 100 км/год за 4,8 секунд. А запас ходу - 470 км. Електрокар має компактний електродвигун. потужністю в 400 к.с. та 696 Нм.

Поряд із кузовом Tesla Model S можна побачити начиння машини
Поряд із кузовом Tesla Model S можна побачити начиння машини

На виставку також приїхали авто невеликих виробників -  завод "Аріан" з міста Фастів привіз електроскутер "Равлик" та пікап "Коник". Білий "Коник" має напівзакритий кузов з двома сидіннями, які захищає скляний дах. Вантажопід"ємність - 600 кг, а максимальна швидкість - 70 км/год. Запас ходу - до 100 км. Триколісний електроскутер розганяється до 60 км/год та має запас ходу до 100 км.

Завод “Аріан” з міста Фастів привіз  пікап “Коник”
Завод “Аріан” з міста Фастів привіз пікап “Коник”

Виставка Plug-In Ukraine  триватиме до 26 травня у київському у виставковому центрі "Акко Інтернешнл".

 

Ася Прокаєва