05.06.2019

Домашні ретроулюбленці та приготування млинців - куди піти всією сім'єю на "РетроФест"

Зовсім скоро відкривається четвертий фестиваль стилю "РетроФест" у Кам"янець-Подільському. Цьогорічним гаслом організатори визначили фестиваль для всієї сім"ї.

Що можна побачити з найменшими членами родини - у нашому матеріалі.

Ретропокази

На ретроодяг можна буде подивитись і біля старовинних автівок. Наприклад, Тьотя Клава із екіпажу рідкісного автомобіля De Soto 1939 року продемонструє 10 вінтажних образів.

Діятиме ретролавка, де можна взяти одяг напрокат або купити. Можна сфотографуватися у ньому або долучитись до розваг.

Дефіле для дітей

Показати стиль минулого століття зможуть і діти. Маленькі гості зможуть продефілювати в ретрообразах і потішити глядачів. Наймолодшому зареєстрованому учасникові всього 1,5 років. Сукні та капелюшки, костюми-трійки, метелики - все це вони зможуть не тільки продемонструвати.  На конкурсі "Стильна лялька" можна створити найвишуканіший образ і спробувати себе в ролі дизайнера. А журі оцінить роботу та креатив наймолодших модельєрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Класика 30-х та машина, що могла возити Гітлера, - найцікавіші авто з "Ретрофесту"

Стильні домашні улюбленці

Цьогорічний фестиваль "РетроФест" орієнтований на всю сім"ю - навіть найменших її представників. Тому з собою можна брати домашніх улюбленці. На конкурсі "Мій стильний друг" на "Подіумі для четверолапих" домашні тварини покажуть найрізноматніші костюми разом з власниками. До участі докускатимуть всіх тварин!

Стіл для всіх

У перший день фестивалю організатори запрошують усіх приєднатися розділити спільну трапезу в родинній атмосфері. Обіцяють встановити стіл рекордних розмірів — близько 30 метрів у довжину. Гостям також запропонують взяти участь у кулінарних змаганнях із готування млинців — однієї із найулюбленіших страв українців.

Нагадаємо, фестиваль "Ретрофест" відбудеться 7-9 червня в Кам"янці-Подільському Хмельницької області. Гості зможуть побачити кілька десятків ретроавто.

 

Ася Прокаєва