06.06.2019

Найстильніший екіпаж "РетроФесту" - DeSoto S 6 приїде у Кам'янець-Подільський

 Таке саме авто належало сім'ї мультиплікатора Волта Діснея
Таке саме авто належало сім'ї мультиплікатора Волта Діснея

Фестиваль "РетроФест" відкривається вже зовсім скоро - 7 червня у місті Кам"янець-Подільський в Хмельницькій області.

Одне із найстаріших авто фестивалю - DeSoto S 6 1939 року випуску. Цю марку розробила американська компанія Chrysler й виробляла з 1928-го по 1961-й. Таке саме авто належало сім'ї мультиплікатора Волта Діснея. Йому подарували авто за те, що він намалював гарну рекламу для цієї марки автомобілів.

Автівку, яку виготовили 1939 року, Сергій Зайцев реставрував 8 років. Такої в Україні більше немає.

"Було складно знайти кожну запчастину, - говорить власник. - Передній бампер не міг знайти 4 роки. Знайшли його випадково. Салон відновлений максимально близько до оригіналу того часу.

Міг би написати про реставрацію багатотомний роман. Машину робив "на колінах" у гаражі. Кожного місяця замінюю її деталі – купляю навіть оригінальні болти, якщо такі там не встановлені".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашні ретроулюбленці та приготування млинців - куди піти всією сім'єю на "РетроФест"

В авто — коротка колісна база. Машина має великі квадратні фари. Вони вбудовані у передні крила. Широка решітка радіатора має горизонтальні хромовані молдинги. Капот складається з двох частин.

Салон розрахований на 6 пасажирів. Інтер'єр оздоблений велюром, ковроліном. Є дерев'яні деталі.

Тьотя Клава із екіпажу De Soto продемонструє 10 вінтажних образів.

De Soto багато разів вигравала конкурси серед ретроавтомобілів - Львів, Leopolis Grand Prix 2018 – 2е місце в конкурсі елеганції, Ретрозліт Олександрія - 2 місце в класі за участь в ретро-ралі та спеціальний кубок Порталу Auto.Today, Запорожжя, Ретромоторфест – 1 місце в конкурсі елеганції, Київ, OldCarLand-2018 осінь – 3 місце в конкурсі елеганції, і номінация "Найстильніший экіпаж" та OldCarLand-2019  – 1 місце в конкурсі елеганції.

Нагадаємо, фестиваль "Ретрофест" відбудеться 7-9 червня в Кам"янці-Подільському Хмельницької області.

 

Ася Прокаєва