10.06.2019

Дорослі, малі та пухнасті на "РетроФест": цікавинки фестивалю

7-9 червня в Кам"янець-Подільському відбувся четвертий Ретрофест під гаслом "Велика авто 7-я". Вперше на фестивалі з"явилися розваги та цікавинки для всіх членів родини. Родзинками Ретрофест 2019 стали "Retro Kids Show" для малят та "Мій Стильний Друг" для домашніх тварин.

"Ми чекали на яскраві, унікальні костюми та чудовий настрій учасників. Приємною несподіванкою став масштаб Retro Kids Show: 36 дітлахів віком від 10 місяців до 11 років продемонстрували на подіумі одяг різних епох. У порівнянні з минулим роком кількість учасників зросла втричі. Неможливо було намилуватися всіма цими сукнями, капелюшками, браслетами та іншими прикрасами", - розповіла організатор дитячого показу Марі Сімон.

 

Переможцем Retro Kids Show став Святослав у костюмі львівського батяра. Колоритний костюм з жакетом, капелюхом та тростиною не залишив байдужим нікого. Приз глядацьких симпатій отримала маленька Луїза в образі Одрі Хепберн. Всі учасники отримали нагороди: магнітики та солодкі напої, а переможці стали власниками піжам та футболок.

"Робота з дітьми завжди вимагає багато зусиль, але воно того варте. Чого не зробиш заради щасливих посмішок та щирого захвату. Завдяки фестивалю здійснилася мрія однієї з учасниць - побувати на подіумі. Батьки розповідають, що в процесі підготовки до дефіле об"єдналися та стали дружньою родиною. Мабуть, Ретрофест і справді став святом великої 7-ї", - додає Марі Сімон.

 

Маленькі леді та джентельмени не лише демонстрували ретрообрази, але й створювали їх. Діти шили для ляльок костюми в тому ж стилі, в якому були одягнені.

 

На фестивалі пройшов показ "Мій Стильний Друг", де 16 собачок і 1 домашній щур продефілювали в ретрообразах. Лабрадори, бішони, мопси і тер"єри, - всі вони бігали подіумом в капелюшках та суконьках. На фестиваль прибула ціла собача сім"я, що складалась з 6 цуценят-лабрадорів і їхніх мами. Організатори "РетроФесту"  дали змогу покинутим песикам з Кам"янець-Подільський притулку знайти нового господаря.

Нагадаємо, що на "РетроФесті" відбулися ретро-ралі "Від фортеці до фортеці", під час якого учасники проїхали від Кам"янець-Подільського до Хотина. Також було обрано найцікавіший та найколоритніший екіпаж авто.

Валерія Пиляк