10.06.2019

"Від фортеці до фортеці": ретро-ралі в Кам'янець-Подільську

На четвертому "Ретрофесті" в Кам"янець-Подільсьому відбулось ретро-ралі. Учасники перегонів "Від фортеці до фортеці" проїхали до Хотина, покатались з мішками на голові та взяли участь у конкурсі Елеганції.

Представлені на фестивалі старовинні авто подолали дистанцію  приблизно 82 кілометри, щоб досягти спеціального майданчика біля Хотинської фортеці. Там на них чекало завдання: водій з мішком на голові мав оминати фішки за вказівками штурмана.

 

"Це було завдання не на швидкість чи потужність авто, а на злагодженість екіпажу. Переможцями стали ті, хто зуміли довіритися своїм штурманам і всліпу долати перешкоди", - розповідає організатор ретро-ралі Богдан Бондаренко.

 

Автомобілі-учасники поділялись на 4 класи: 3 за віком авто і 4-ий -національний. Найзапекліша боротьба за перемогу велась між довоєнними авто та машинами, що були випущені після 71 року.

Переможцями стали ГАЗ-67 в старшому класі, ЗАЗ-965 в національному і класі "Ф" та ГАЗ-24 в класі "Ж".

 

"Більшість авто легко подолали перешкоди, але значно вплинув на перемогу конкурс Елеганції. Кожен екіпаж був яскравим і особливим, тому важко було визначитись з переможцями", - додає Богдан Бондаренко.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смачно і красиво - як пройшов цьогорічний "РетроФест"

Особливу увагу гостей все ж привертала DeSoto, така ж, як у Уолт Діснея, та її елегантний і неповторний екіпаж.

Нагадаємо, що цьогорічний "РетроФест" був проведений під гаслом "Велика авто 7-я". На фестивалі відбулися "Retro Kids Show", де дітки показали свої ретрообрази, та "Мій Стильний Друг" для модних улюбленців.Валерія Пиляк