12.06.2019

Ретроралі вперше показали одразу з трьох локацій

На фестивалі "РетроФест" показали ретроралі одразу з трьох локацій – пересування автівок з"єднали телемостом. Люди могли побачити шоу у мережі онлайн. Зробили це вперше за час існування фестивалю, розказує організаторка фестивалю Олена Дика.

"Вперше вдалось показати ретроралі з трьох локацій телемостом. Показували, як автомобілі стартують від площі, проїжджають повз нас. Потім переключались, люди на великому екрані і в інтернеті бачили, як автомобілі стартують від старої фортеці. Коли вони приїхали в Хотин ми теж включили і показали, як вони там катають. Люди, які не змогли бути на заході, могли спостерігати за цим онлайн".  

На фестивалі відбулось кілька показів мод - для дітей, дорослих та навіть домашніх улюбленців. Пройшли ретроралі та конкурс Елегенції. Учасники автопробігу на ретроавтівках "Від фортеці до фортеці" змагалися за Кубок України. Десятки екіпажів у вінтажному стилі подолали відстань у 80 кілометрів від Кам'янець-Подільської до Хотинської фортеці. Провести вдалось все, що планували, розповідає Олена Дика.

"Фестиваль загалом був найкращим з усіх. Дійсно, ті заходи ,які ми планували вдались. Все нове, що хотіли показати – і родинна вечеря, і "Мій стильний друг", і навіть був екіпаж, який приїхав у повному складі – тато, мама, дитина і собака на ретроавтомобілі.

Активну участь брали міські голови місті Хотин та Кам"янець-Подільський. Мер Кам"янця-Подільського був сам учасником ретроралі на своїй автівці. Це  було дружнє родинне свято. Все вдалось. Найбільше запам"яталась родинна вечеря – наші партнери "МакСмак" зробили величезний торт, який поділили між всіма учасниками", - говорить Олена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний в Україні Horch і останній ЛуАЗ - на "РетроФесті" нагородили переможців

Яскравими вийшли модні покази серед дітей і тварин. Переможцем Retro Kids Show став Святослав у костюмі львівського батяра. Колоритний костюм з жакетом, капелюхом та тростиною не залишив байдужим нікого. Приз глядацьких симпатій отримала маленька Луїза в піжами та футболки.

"Дуже яскравим було дитяче шоу Retro Kids Show, - продовжує Олена Дика. -  Більше 30 – красиві наряди, добре підібрані сукні, макіяж. Було вражаюче. Якісні були покази мод – як вінтажний, так і сучасний. Були яскравими і добре підготованими. Моделі і організатори працювали над цим дуже довго, готували перед показом 4-5 годин. Вийшло дуже професійно, долучилось багато людей.

Про домашніх улюбленців взагалі немає чого казати. Коли ви бачите цуценятко в яскравому одязі, навіть був щур – це дуже мило.

Найскладніше було витримати той день, коли всі приїжджають – завжди купа питань. Потім стало значно легше".

Люди хотіли бути учасниками, а не просто глядачами.

"Ми думали, що деякі заходи не будуть такими масовими, - говорить Олена. - Люди не захочуть самі піти. А насправді вийшло, що люди були залучені дуже добре. Хотіли і готувались – перевдягались, хотіли бути у форматі. Фестиваль довів, що публіка ,якщо ти із нею працюєш, вона хоче н бути учасником, а не глядачем".

Нагадаємо, що четвертий  міжнародний фестиваль стилю "РетроФест" проходив у  Кам"янці-Подільському з  7 по 9 червня.

 

Ася Прокаєва