14.06.2019

З крутою музикою, автомобілями та сімейними цінностями - відгримів IV "РетроФест"

Ось і прогримів 7-9 червня у Кам'янці-Подільському Хмельницької області IV Міжнародний фестиваль стилю "РетроФест".  Весь старовинний центр міста заповнили відвідувачі, блискучі ретроавтомобілі, в небі кружляли різнокольорові повітряні кулі й лунала потужна музика кращих українських виконавців.

Цьогорічна тема фестивалю - "Велика авто7"я зустрічається на "РетроФесті".  Тому організатори влаштували якомога більше заходів, спрямованих на укріплення родинних цінностей і атмосфери затишку. Кожен член сім"ї зміг чудово провести час. Більше 30 дошкільнят взяли участь у #RetroKidsShow – дитячому модельному показі в ретровбранні.

"Відчути себе у ролі моделей змогли й інші учасники "РетроФесту". У показі "Вінтажна лавка" продефілювали пані від тридцяти до вісімдесяти років у одязі двадцятих-вісімдесятих років минулого століття, - розповідає організаторка фестивалю Олена Дика. -  Вперше  ми провели конкурс для домашніх улюбленців "МійСтильнийДруг". У показі брало участь більше двадцяти чотирилапих членів сім'ї у ретро-образах. Родзинкою дефіле стала ціла родина лабрадорів. Ті заходи, які ми планували, вдались. У нас навіть був екіпаж, який приїхав на ретроавтомобілі у повному складі – тато, мама, дитина і собака".

Традиційно у рамках фестивалю відбулося наймальовничіше ралі – "Від фортеці до фортеці". Умовами ралі передбачили маршрут відстанню близько 82 кілометрів у напрямі із Кам'янець-Подільського до Хотина і у зворотньому напрямі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Від фортеці до фортеці": ретро-ралі в Кам'янець-Подільську

 

Переможцями стали в різних класах ГАЗ-67, ЗАЗ-965, ГАЗ-24. Вирішив не відставати від інших і мер Кам'янець-Подільського. На своїй "Волзі" він подолав весь маршрут ралі "Від фортеці до фортеці" та виборов п'яте місце. Найстарішими учасниками ралі стали Opel Olympia 1935 року і DeSoto 1939 року.

"Вперше вдалось показати ретроралі з трьох локацій телемостом. Показували, як автомобілі стартують від площі, проїжджають повз нас. Потім переключались, відвідувачі на великому екрані і в інтернеті бачили, як автомобілі стартують від старої фортеці. Коли вони приїхали в Хотин, ми теж включили і показали, як вони там катають. Люди, які не змогли бути на заході, мали змогу спостерігати за цим онлайн", - розповідає організаторка.

Серед автомобільних учасників відбувся конкурс "Елеганції", коли власники машин одягалися у вбрання епохи випуску своїх машин. Можна було побачити і образи американської мафії 1930-х, і радянських колгоспників 1950-х, і французького жандарма із Citroen 2CV.

Справжньою музичною родзинкою свята стали виступи співачки й виконавиці гімну фестивалю Марієтти Вейс, гурту "Шо такоє?" та "Нумер 482". Останні виконали свій хіт "Добрий ранок, Україно!" та продемонстрували спеціальний діджей-сет з живим виконанням партії барабанів.

 

 

 

Автопогляд